Publications Office of the EU
Čehijas Republika-Hradec Králové: Inženiertehniskie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehijas Republika-Hradec Králové: Inženiertehniskie pakalpojumi

  • Publicēts
    06/10/2017
  • Termiņš
    13/11/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/11/2017
  • Piešķirts
    14/02/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Královéhradecký kraj
Izpildes vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
19,500,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
10,950,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a poskytnutí souvisejících služeb při realizaci stavby dle projektových dokumentací s názvem „Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s. – I. Etapa“ a „Příprava území pro uložení zeminy, opěrná stěna a oplocení, horní nemocnice Náchod“.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Královéhradecký kraj
Nacionālais reģistrācijas numurs: 70889546
Pasta adrese: Pivovarské náměstí 1245
Pilsēta: Hradec Králové
NUTS kods CZ052
Pasta indekss: 500 03
Valsts: CZE
Kontaktpersona: JUDr. Jana Blezzardová
Galvenā adrese: http://www.kr-kralovehradecky.cz/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/11/2017 10:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
19,500,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
10,950,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Sudop Praha a.s.
Pasta adrese: Olšanská 2643/1a
Pilsēta: Praha 3
Pasta indekss: 130 80
Valsts: CZE

Oficiālais nosaukums: Ekologický rozvoj a výstavba s.r.o.
Pasta adrese: nám. Československé armády 37
Pilsēta: Jaroměř
Pasta indekss: 551 01
Valsts: CZE

Oficiālais nosaukums: Realstav MB spol. s r.o.
Pasta adrese: Klaudiánova 124/7
Pilsēta: Mladá Boleslav
Pasta indekss: 293 01
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.