Publications Office of the EU
Servicio de recogida, carga y transporte de residuos sólidos urbanos y limpieza de contenedores - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de recogida, carga y transporte de residuos sólidos urbanos y limpieza de contenedores

  • Publicēts
    08/07/2024
  • Termiņš
    12/08/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/08/2024
  • Piešķirts
    12/11/2024
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Pleno de la Mancomunidad de Recogida de Residuos Sólidos de Brihuega y Alaminos
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES424 Guadalajara
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,620,121.80 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
13/2024
Apraksts

Servicio de recogida, carga y transporte de residuos sólidos urbanos y limpieza de contenedores

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
required
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/08/2024 12:01
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Aportación de Operario / Peón de recogida en temporada de verano.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 15
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Incremento del número de lavados de contenedores.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 3
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Oferta de camión bicompartimentado.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 7
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Precio.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 50
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Memoria Técnica.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 25
Paredzamā vērtība
1,620,121.80 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PREZERO ESPAÑA, S.A.
Pasta adrese:
Pilsēta: Madrid
Pasta indekss: 28037
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.