Publications Office of the EU
Čehijas Republika-Česká Skalice: Izstāžu stendi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehijas Republika-Česká Skalice: Izstāžu stendi

  • Publicēts
    09/10/2015
  • Termiņš
    27/10/2015
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/10/2015
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Proma Reha, s.r.o.
Izpildes vieta
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39154100 Izstāžu stendi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
290,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem zakázky je realizace výstavní expozice (výstavba stánku) společnosti Proma Reha na veletrhu MEDICA 2015 v Düsseldorfu (Německo). Stánek zadavatele bude mít rozlohu 93 m² (15,5 x 6 m) se 2 otevřenými stranami.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/10/2015 11:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
290,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.