Publications Office of the EU
NH90-HELIKOPTERIN RTM322-MOOTTORIA KOSKEVA PUITESOPIMUS - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NH90-HELIKOPTERIN RTM322-MOOTTORIA KOSKEVA PUITESOPIMUS

  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Puolustusvoimien logistiikkalaitos
Izpildes vieta
NUTS code: anyw-eea
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50210000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz lidaparātiem un citām iekārtām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
14,500,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
32672/2026
Apraksts

NH90-kuljetushelikopterin RTM322-moottorin huoltoja, varaosia ja laitteita koskeva puitesopimus 31.12.2032 saakka.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Kiinteä hinta
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
14,500,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.