Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Varšava: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    17/05/2017
  • Termiņš
    23/06/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/06/2017
  • Piešķirts
    08/08/2017
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL Polska
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
99,150.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
149,040.00 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP/2017/04/0039/POZ
Apraksts

Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla zadań: Modernizacja stacji redukcyjno-pomiarowej w m. Góra oraz Modernizacja stacji redukcyjno-pomiarowej w m. Recz wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Oddział w Poznaniu
Pasta adrese: ul. Grobla 15
Pilsēta: Poznań
NUTS kods PL
Pasta indekss: 61-859
Valsts: POL
Kontaktpersona: Ana Dimitrowa
Galvenā adrese: http://www.gaz-system.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/06/2017 10:15
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.