Publications Office of the EU
Säkerhetsutbildningar - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Säkerhetsutbildningar

  • Publicēts
    28/03/2025
  • Termiņš
    28/04/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/04/2025
  • Piešķirts
    10/06/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Sveriges Television Aktiebolag
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,800,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
202503
Apraksts

PS-bolagen har behov av teoretiska, praktiska och digitala säkerhetsutbildningar inrikes inom flera områden exempelvis Fält/personsäkerhet, Hat och hot, PDV, och Stalking. Då ett stort antal medarbetare hos PS-bolagen reser utomlands i tjänsten eller är stationerade utomlands finns det även behov av utbildningar i resesäkerhet och akutsjukvård för utrikesresor.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52782&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52782&GoTo=Tender
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/04/2025 00:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs: Pris
Veids: price
Apraksts: Pris
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 2
Kritērijs: Kvalitet
Veids: quality
Apraksts: Kvalitet
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 1
Paredzamā vērtība
5,800,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Vesper Group AB
Pasta adrese:
Pilsēta: JOHANNESHOV
Pasta indekss: 12177
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Anactio AB
Pasta adrese:
Pilsēta: STOCKHOLM
Pasta indekss: 11156
Valsts:
Oficiālais nosaukums: SRS Security AB
Pasta adrese:
Pilsēta: STOCKHOLM
Pasta indekss: 10124
Valsts:
Oficiālais nosaukums: To Trust Consulting AB
Pasta adrese:
Pilsēta: STOCKHOLM
Pasta indekss: 10241
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.