Publications Office of the EU
Francija-Issoire: Galdniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Issoire: Galdniecības darbi

  • Piešķirts
    13/09/2018
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45421000 Galdniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
118,555.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
DST18Tx.Menuiserie
Apraksts

Les travaux objet du présent marché concernent: la dépose des menuiseries bois existantes (63 + 64 unités); la fourniture et la pose de menuiseries PVC et de volets roulants; la finition soignée de la pose.
Ils sont répartis en 2 phases comme suit:
Phase nº 1 École élémentaire du groupe scolaire des Prés.
Phase nº 2 École pré-élémentaire du groupe scolaire des Prés.
Les travaux envisagés ne pourront pas avoir lieu pendant le temps scolaire. Il est donc envisagé de réaliser les prestations de la phase nº 1 pendant les vacances de Toussaint et ceux de la phase nº 2 soit de manière concomitante soit pendant les vacances de Noël ou de février 2019.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
118,555.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SAS PVC4
Pasta adrese: Route de Riom, ZI de Julliat
Pilsēta: Aigueperse
Pasta indekss: 63260
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.