Publications Office of the EU
PL-Żagań: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

PL-Żagań: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    01/03/2012
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: PL Polska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,179,539.93
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP.271.25.2011
Apraksts

1. Bieżące utrzymanie i konserwacja terenów zieleni stanowiących własność Gminy Żagań o statusie miejskim, na okres 3 lat od daty zawarcia umowy. Zakres usługi przewidzianej do wykonania w szczególności obejmuje:
1) prześwietlanie i cięcie pielęgnacyjne drzew,
2) oczyszczanie drzew z odrostów,
3) wycinka suchych i chorych drzew i krzewów,
4) odmładzanie skupin krzewów,
5) usuwanie wiatrołomów,
6) zakup, ustawienie i dekoracja choinek w okresie świątecznym,
7) likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na terenach zieleni miejskiej,
8) dokarmianie ptactwa wodnego w okresie zimowym,
9) grabienie liści,
10) odtwarzanie pasów zieleni,
11) odtwarzanie alejek parkowych i ścieżek na terenach parków miejskich i zieleńców,
12) nasadzenia w gazonach i rabatach (kwiatów, krzewów i drzew),
13) pielenie, nawożenie i podlewanie rabat i gazonów,
14) oczyszczanie, przekopanie i spulchnianie ziemi na rabatach z roślinami wieloletnimi i na gazonach,
15) zakup sadzonek drzew i krzewów oraz wykonywanie nasadzeń,
16) zakładanie nowych trawników oraz koszenie trawników,
17) nawożenie, usuwanie chwastów, przycinanie i kształtowanie żywopłotów,
18) zebranie i usunięcie: skoszonych traw, zebranych liści, ściętych żywopłotów, gałęzi i innych zanieczyszczeń z terenów zielonych,
19) konserwacja i uzupełnianie ławek parkowych i pojemników na odpady (koszy) zlokalizowanych na terenach zielonych,
20) zabezpieczenie roślin wieloletnich przed sezonem zimowym.
Powierzchnia terenów zieleni stanowiącej własność Gminy Żagań o statusie miejskim stanowi około 20 ha.
2. Ponadto Wykonawca jest zobowiązany do:
1) prowadzenia prac związanych z utrzymaniem i konserwacją zieleni zlokalizowanej:
a) na cmentarzach wojennych w Żaganiu tj.:
— ul. Kożuchowska - dwa cmentarze Armii Radzieckiej,
— ul. Lotników Alianckich -cmentarz żołnierzy rosyjskich,
— ul. Lotników Alianckich - cmentarz STALAG VIIIC,
— ul. Kożuchowska - kwatera żołnierzy niemieckich z 1 wojny światowej zlokalizowana na cmentarzu komunalnym.
Razem 5 obiektów o ogólnej powierzchni ok.3 ha,
b) w lesie komunalnym - o powierzchni ok 104,9 ha,
c) w pasie drogowym dróg gminnych w Żaganiu.
2) opracowywania propozycji miesięcznych zakresów robót, w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego dany miesiąc. Zamawiający każdorazowo przed rozpoczęciem nowego miesiąca, będzie zatwierdzał opracowany przez Wykonawcę zakres prac, obejmujący kolejność, zakres i wartość robót wraz z terminem ich wykonania (typowanie robót);
3) prowadzenia prac zgodnie ze sztuką ogrodniczą, obowiązującymi przepisami, polskimi normami, zasadami wiedzy technicznej, należytą starannością, przepisami BHP, dobrze jakościowo i estetycznie.
3. Dodatkowe informacje związane z realizacją przedmiotu zamówienia:
1) zakres prac oraz odpowiedzialność Wykonawcy powinny obejmować również:
a) organizację, zagospodarowanie i utrzymanie zaplecza robót,
b) ponoszenie kosztów zakupu, załadunku, rozładunku i składowania materiałów niezbędnych do wykonania prac objętych zamówieniem,
c) zapewnienie sprzętu wraz z obsługą, materiałami pędnymi i eksploatacyjnymi, niezbędnego do bieżącego utrzymania i konserwacji zieleni.
2) prace będące przedmiotem niniejszego zamówienia będą wykonane na podstawie szczegółowej umowy,
3) wykonawca w oparciu o podane w ofercie składniki cenotwórcze opracuje kosztorys ofertowy zawierający ceny jednostkowe na wykonanie poszczególnych rodzajów robót (które stanowić będą załącznik do umowy);
4) do prowadzenia rozliczeń za wykonane roboty przyjmowane będą ceny jednostkowe ujęte w kosztorysie ofertowym, stanowiącym załącznik do oferty złożonej w zamówieniu publicznym. Rozliczenie za wykonanie potwierdzonego przez Zamawiającego zakresu robót następować będzie w okresach miesięcznych;
5) za roboty, na które uzgodniono ceny jednostkowe, wynagrodzenie stanowić będzie iloczyn ilości rzeczywiście wykonanych prac, potwierdzonych przez Zamawiającego i cen jednostkowych;
6) Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność za należyte wykonanie przedmiotu zamówienia, zgodnie z zakresem robót (czynności do wykonania), lokalizacją, a także terminem ich realizacji, określonymi w protokole typowania robót;
7) Wykonawca jest zobowiązany do wypełnienia wszystkich pozycji ujętych w kosztorysie ofertowym za wyjątkiem pozycji: materiały. Sposób rozliczenia materiałów użytych do realizacji prac określa paragraf 4 ust. 11 projektu umowy;
Kosztorys ofertowy przedstawia średnioroczny jednostkowy zakres prac. Z uwagi na to iż okres realizacji usługi obejmuje trzy lata, Wykonawca uzyskaną kwotę w kosztorysie ofertowym mnoży razy 3.
8) Wykonawca winien posiadać dostęp do bazy magazynowej- do nieodpłatnego przechowywania ławek, koszy na śmieci, gazonów oraz drewna opałowego pozyskanego z wycinki drzew;
9) Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa o wykonanie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany przed zawarciem umowy przedłożyć Zamawiającemu do wglądu stosowny dokument odnośnie sposobu gospodarowania zebranymi odpadami komunalnymi / np. umowa z operatorem prowadzącym działalność w zakresie odbierania odpadów komunalnych, bądź w zakresie gospodarowania odpadami, ewentualnie odpowiednie zezwolenie w zakresie gospodarki odpadami/.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
CPV kods

77310000 - Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi

77200000 - Mežsaimniecības pakalpojumi

77211000 - Mežizstrādei raksturīgi pakalpojumi

77210000 - Mežizstrādes pakalpojumi

Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
2,179,539.93
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Zakład Konserwacji Terenów Zielonych Edward Rogoż
Pasta adrese:
Pilsēta: Żagań
Pasta indekss: 68-100
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.