Publications Office of the EU
Norvēģija-Brumunddal: Staru diagnostikas ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Brumunddal: Staru diagnostikas ierīces

  • Publicēts
    27/12/2022
  • Termiņš
    01/02/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/02/2023
  • Piešķirts
    09/06/2023
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Sykehuset Innlandet HF
Izpildes vieta
NUTS code: NO Norge
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO Norge
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33124200 Staru diagnostikas ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,370,288.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,370,288.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
22/03997
Apraksts

Innlandet Hospital Trust, division Gjøvik, Lillehammer, department for picture diagnostics, would like tenders for the delivery and installation of x-ray and x-ray equipment for the department for picture diagnostics Lillehammer. The offered equipment must be an x-ray combo-lab with x-ray and it must have functionality that enables all traditional x-ray examinations such as gastrointestinal, urogenital, biliary passages, neurological, as well as various joint injections. The laboratory will also be used for skeleton examinations such as back, shoulder, hip, thorax, and small skeleton. In addition to the equipment and installation, the delivery also includes the necessary training and maintenance. For further information please refer to the tender documentation and annexes.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Sykehuset Innlandet HF
Nacionālais reģistrācijas numurs: 983 971 709
Pasta adrese: Postboks 104
Pilsēta: Brumunddal
NUTS kods NO
Pasta indekss: 2381
Valsts: NOR
Kontaktpersona: Thomas Aaseth
Galvenā adrese: http://www.sykehuset-innlandet.no
Elektroniski:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=349721&B=KGVLIGHT
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/02/2023 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
4,370,288.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
4,370,288.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Philips Norge AS
Pasta adrese: Postboks 6422 Etterstad
Pilsēta: Oslo
Pasta indekss: 0605
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.