Publications Office of the EU
Atkārtota izmantošana Frauenklink — tehniskā izolācija (2. iepirkuma pakete) - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Atkārtota izmantošana Frauenklink — tehniskā izolācija (2. iepirkuma pakete)

  • Publicēts
    26/04/2024
  • Termiņš
    28/05/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/05/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Universitätsklinikum Bonn AöR
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2018-071-047.01 VP 2
Apraksts

Uz nebojātām Flakkasern atliekām pēc Otrā pasaules kara tika uzcelts un palielināts Sieviešu slimnīcas vecais ēkas spārns. 20. gadsimta 50. gados klīniku papildināja lekciju zāle un 60. gados — austrumu nogāzes spārns (B5 daļa), kas pagrabstāvā tika paplašināts līdz gandrīz īpašuma robežai ar plakanu konstrukciju (B6 daļa). Dienvidu galā deviņdesmitajos gados tika uzceltas kāpnes uz B2 komponenta, kas pašlaik tiek izmantots, lai organizētu stacionāro pieeju sieviešu klīnikā. Dažās jomās jau 2015. gadā tika veikti ugunsdrošības uzlabojumi. Tomēr pasākuma ietvaros lielākajā daļā sieviešu klīnikas jomu ir nepieciešami turpmāki ugunsdrošības pasākumi. Papildus rūpnīcas tehniskajiem defektiem ir vajadzīgi arī plaši pārveidošanas/atjaunošanas un modernizācijas pasākumi strukturālajā teritorijā, lai īstenotu plānoto ēku atkārtotu izmantošanu. Pa to laiku ir pieejams arī atjauninātais ēku kompleksa ugunsdrošības novērtējums ugunsdrošības koncepcijas veidā, kas liecina par trūkumiem ugunsdrošības jomā. Ārsienas/iekšējās sienas (vertikālās konstrukcijas) Principā galvenokārt tiek pārņemtas gultas zonu telpas konstrukcijas slīpuma spārnā un citās klīnikas zonās. Attiecībā uz grīdas plāna plānošanu galvenā pieeja bija tāda, ka statiskās intervences būtu jāsaglabā pēc iespējas zemākā līmenī un gadījumos, kad būtu jāsaglabā esošās telpiskās struktūras, ņemot vērā jauno izmantojumu attiecīgajās apakšzonās. Logu un logu durvis jau ir uzstādītas sieviešu klīnikas galvenajās jomās, kas acīmredzot ir sakārtotas (tikai esošo koka logu nomaiņa/pielāgošana, piemēram, pagrabstāvā BT 5+ 6 un daļēji nepieciešama logiem ar dekoratīvo stiklojumu). Turklāt būtiskie ārējie logi jau ir aprīkoti ar ārējo padziļināto žalūziju sistēmām, lai jau būtu garantēts ārējais ēnojums. Sieviešu klīnikas iekšdurvīm nav vienotas koncepcijas, šeit dažādi durvju rāmji un durvju lapas tiek uzstādītas atsevišķās stacijās un pat atsevišķās telpās (piemēram, esošās 5. komponenta gultas telpās). Turklāt daudzas durvis atveras nepieciešamajās priekšnama zonās, lai trieciena virziens būtu noregulēts tā, lai evakuācijas ceļi neietekmētu. Durvju lapas ir bojātas arī daļās. (Lamināta šķelšanās, saplaisājuši stūri u. c.). Tādēļ iekšdurvis jānomaina/jāizjauc/jāaizvieto pa daļām. Turklāt saskaņā ar ugunsdrošības koncepciju ugunsdrošības atjaunošanai ir nepieciešamas papildu ugunsdrošības durvis, esošās ugunsdrošības durvis neatbilst prasībām un tās ir daļēji jānomaina. Pateicoties strukturālajām intervencēm, tapetes un flīzes ir jāatjauno daudzās jomās. Dažās zonās sienas aizsardzības sistēmai ir tikai neliels augstums, un tā ir jāpielāgo/jāatjauno (tostarp jauni augstuma līmeņi, kas nepieciešami, ņemot vērā gultas ar regulējamu augstumu). Saskaņā ar inventāra sarakstu (arī gultas telpās) sienas pārklājumi ir bojāti (atbaidīšanas/izmaiņas/caurumi). Sienu segumi lielākajā daļā jomu rada sliktu kopējo iespaidu. Tā kā stikla šķiedras audumi nav jāapstrādā, ir plānots atkārtoti aizņemt sienas virsmas attiecīgajās telpās. Flīžu sienas zonās ir dažādi bojājumi, ko radījušas iepriekšējās iekārtas. Mēbeles jāpielāgo arī jaunam lietojumam daļās, kas noved pie flīžu virsmu turpmākas pielāgošanas.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YD336
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YD336
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/05/2024 10:05
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
1.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.