Publications Office of the EU
Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново

  • Publicēts
    12/06/2025
  • Termiņš
    10/07/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/07/2025
  • Piešķirts
    09/09/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG321 Велико Търново
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39717200 Gaisa kondicionēšanas iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
438,378.58 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
498647
Apraksts

Целта на настоящата обществена поръчка е доставки и монтаж на климатици/ климатични системи за нуждите на Община Велико Търново, съгласно потребностите на Възложителя. Доставките ще се осъществяват на базата на отправено от Възложителя възлагателно писмо, съдържащо информация за вид, количество и точно място или места (адреси) на доставка на климатици/ климатични системи, съобразно конкретните потребности на Община Велико Търново и нейните структури. В предмета на договора за обществена поръчка са включени следните дейности: 1. доставка на климатичните системи до мястото на доставка, посочено във възлагателното писмо; 2. монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация на доставените климатични системи в съответните обекти и помещения; 3. инструктаж на персонала на Възложителя за експлоатация и поддръжка на климатичните системи; 4. гаранционен сервиз на доставените климатици/ климатични системи в рамките на гаранционния срок, считано от датата на подписване на Приемо-предавателния протокол за приемане на доставката и съпътстващите доставката дейности по т. 2 и 3 по-горе.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/498647
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://app.eop.bg/today/498647
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/07/2025 13:00
CPV kods
Piešķiršanas metode
Г – Показател за предлаган гаранционен срок /в месеци/ - На оценка подлежи предлагания от участниците срок за гаранционна поддръжка на климатик/ климатична система, посочен в отговор на въпрос 2.3 от Техническото предложение.
Paredzamā vērtība
438,378.58 BGN
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Булклима Инженеринг ЕООД
Pasta adrese:
Pilsēta: гр. София
Pasta indekss: 1164
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.