Publications Office of the EU
Francija-Saint-Thibéry: Dzeramais ūdens - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Saint-Thibéry: Dzeramais ūdens

  • Publicēts
    05/05/2023
  • Termiņš
    05/06/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/06/2023
  • Piešķirts
    03/07/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
communaute d aggl herault mediterranee
Izpildes vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
41110000 Dzeramais ūdens
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
540,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
540,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2023fcs0028
Apraksts

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Le contrat est susceptible d'être reconduit dans les conditions du cahier des charges.Les prestations sont réglées par des prix unitaires.Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://agglo-heraultmediterranee.marches-publics.info
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/06/2023 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
540,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
540,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: lamberton
Pasta adrese: rue Saint Victor
Pilsēta: Villeneuve-les-Beziers
Pasta indekss: 34070
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.