Publications Office of the EU
Francija-La Courneuve: Iespieddarbi un saistītie izdevumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-La Courneuve: Iespieddarbi un saistītie izdevumi

  • Publicēts
    23/07/2019
  • Termiņš
    19/08/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    30/08/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Ville de La Courneuve
Izpildes vieta
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
22000000 Iespieddarbi un saistītie izdevumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,480,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
2019-02
Apraksts

Prestations d'impression de diverses publications d'informations municipales.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=351260&orgAcronyme=d5c
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
30/08/2019 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.