Publications Office of the EU
Vācija-Ķelne: Drukas programmatūras pakotne - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Ķelne: Drukas programmatūras pakotne

  • Publicēts
    07/05/2020
  • Termiņš
    18/06/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    18/06/2020
  • Piešķirts
    31/08/2020
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
LVR-InfoKom
Izpildes vieta
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48970000 Drukas programmatūras pakotne
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
0.01 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Z013-2020-0001
Apraksts

Gegenstand dieses Vergabeverfahrens ist der Kauf einer Herstellerunabhängigen Flottenmanagementsoftware für den gesamten LVR.
Die zu beschaffende Software soll die Technische Verwaltung, Überwachung und Auswertung der Druckerflotte (Flottenmanagement) ermöglichen. Dies sind u. a. Rezeptdrucker, Labeldrucker, Plotter, MFPs und Arbeitsplatzdrucker die bereits beim AG existieren und nicht ausgetauscht werden. Die Hersteller dieser Geräte sind z. B. Brother, HP, OCE, Kyocera, Konica-Minolta, Epson, Ricoh und Canon.
Außerdem soll die Software einen Zentraler vertraulicher Druck ermöglichen und in unsere Arbeitsprozesse integrierbar sein.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabe.lvr.de/NetServer/index.jsp
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/06/2020 12:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
0.01 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: schröter managed services GmbH
Pasta adrese: Medienstr. 2
Pilsēta: Krefeld
Pasta indekss: 47807
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.