Publications Office of the EU
Itāija-Cagliari: Profesionālie apģērbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Cagliari: Profesionālie apģērbi

  • Publicēts
    15/11/2019
  • Termiņš
    19/12/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/12/2019
  • Piešķirts
    10/06/2020
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ARST SpA
Izpildes vieta
NUTS code: ITG2 Sardegna
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITG2 Sardegna
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
18110000 Profesionālie apģērbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
608,925.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
432,360.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
4
Piedāvājuma atsauces numurs
92/2019
Apraksts

Procedura aperta, ai sensi dell’articolo 123, comma 1, e articolo 60 del D.Lgs. n. 50/2016, per l’appalto della fornitura del vestiario uniforme per il personale di ARST SpA (camicie, cravatte, completi officina, magliette), suddivisa in 4 lotti.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: ARST S.p.A.
Pasta adrese: Via Posada 8/10
Pilsēta: Cagliari
NUTS kods ITG2
Pasta indekss: 09122
Valsts: ITA
Kontaktpersona: Avv. Salvatore Perra
Galvenā adrese: http://www.arst.sardegna.it/index.html
Elektroniski:
www.sardegnacat.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/12/2019 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.