Publications Office of the EU
Sant Feliu de Buixalleu pašvaldības dzeramā ūdens apgādes tīkla uzturēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Sant Feliu de Buixalleu pašvaldības dzeramā ūdens apgādes tīkla uzturēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    26/06/2025
  • Termiņš
    24/07/2025
  • Piešķirts
    21/10/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ajuntament de Sant Feliu de Buixalleu
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES512 Girona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50510000 Sūkņu, vārstu, krānu un metāla konteineru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
387,394.23 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
167,340.10 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Dzeramā ūdens apgādes pakalpojuma bojājumu uzturēšanas un remonta pakalpojumi, kuru sniegšana ir obligāta visām pašvaldībām saskaņā ar Vietējā režīma bāzu regulēšanas likuma (Likums 7/1985, 2. aprīlis) 26. pantu

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Criterios sujetos a juicio de valor hasta 45 puntos
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 1
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Ofertas de mejora hasta 20 puntos
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 2
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Oferta economica hasta 35 puntos
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 3
Paredzamā vērtība
387,394.23 EUR
Līguma galīgā vērtība
167,340.10 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ABASTAMENT D'AIGUA DEL TORDERA, SL
Pasta adrese:
Pilsēta: Riells i Viabrea
Pasta indekss: 17404
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.