Publications Office of the EU
Francija-Tulūza: Iekārtas un aparatūra ar specifiskām funkcijām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Tulūza: Iekārtas un aparatūra ar specifiskām funkcijām

  • Publicēts
    03/06/2022
  • Termiņš
    28/06/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/06/2022
  • Piešķirts
    18/07/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
université Paul Sabatier
Izpildes vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRJ2 Midi-Pyrénées
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
31640000 Iekārtas un aparatūra ar specifiskām funkcijām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
200,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
97,134.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2022SPLFS04600
Apraksts

machine à découper par électroérosion fil ( wire edm)

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_rFk_i5j1j7
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/06/2022 08:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
200,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
97,134.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: fanuc
Pasta adrese: 15 rue Léonard de Vinci
Pilsēta: Lisses
Pasta indekss: 91090
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.