Publications Office of the EU
Horvātija-Zagreba: Datu apstrādes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Horvātija-Zagreba: Datu apstrādes pakalpojumi

  • Publicēts
    21/11/2013
  • Termiņš
    30/12/2013
  • Piedāvājumu atvēršana
    30/12/2013
  • Piešķirts
    01/04/2014
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Hrvatska radiotelevizija Javna ustanova
Izpildes vieta
NUTS code: HR Hrvatska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72310000 Datu apstrādes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,336,200.00 HRK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,556,000.00 HRK
Piedāvājuma atsauces numurs
BB-9/14
Apraksts

Informatičko-grafička potpora programa.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
30/12/2013 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
2,336,200.00 HRK
Līguma galīgā vērtība
2,556,000.00 HRK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: RO.BA.GO. d.o.o.
Pasta adrese: Popovićeva 6
Pilsēta: Zagreb
Pasta indekss: 10000
Valsts: HRV
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.