Publications Office of the EU
Zviedrija-Ūme: Medicīnas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Zviedrija-Ūme: Medicīnas palīgmateriāli

  • Publicēts
    20/12/2019
  • Termiņš
    28/01/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/01/2020
  • Piešķirts
    23/03/2020
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Region Västerbotten
Izpildes vieta
NUTS code: SE331 Västerbottens län
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE331 Västerbottens län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
10,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
419,000.38 SEK
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
10
Piedāvājuma atsauces numurs
HSN 1233-2019
Apraksts

Denna upphandling omfattar kompressionsartiklar inom lymfödemterapi.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Region Västerbotten
Nacionālais reģistrācijas numurs: 232100-0222
Pasta adrese: 901 89 Umeå
Pilsēta: Umeå
NUTS kods SE331
Pasta indekss: 901 85
Valsts: SWE
Galvenā adrese: http://www.vll.se
Elektroniski:
https://www.e-avrop.com/vll/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=46539
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/01/2020 00:00
Izpildes vieta
CPV kods

33140000 - Medicīnas palīgmateriāli

33196000 - Medicīniskās palīgierīces

33180000 - Funkcionāls atbalsts

18000000 - Apģērbi, apavi, bagāžas somas un aksesuāri

Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.