Publications Office of the EU
Polija-Toruń: Operāciju zāles instrumenti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Toruń: Operāciju zāles instrumenti

  • Publicēts
    12/07/2022
  • Termiņš
    19/08/2022
  • Piešķirts
    27/09/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Izpildes vieta
NUTS code: PL Polska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL Polska
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33162200 Operāciju zāles instrumenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
127,500.72 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
127,500.72 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
W.Sz.Z:TZ-280-60/22
Apraksts

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do mini histero-resektoskopii bipolarnych wykonywanych w znieczuleniu okołoszyjkowym.
1.2. Wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określa Załącznik Nr 2 do SWZ.
1.3. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2 do SWZ) wymagania odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Pasta adrese: ul. Świętego Józefa 53-59
Pilsēta: Toruń
NUTS kods PL
Pasta indekss: 87-100
Valsts: POL
Kontaktpersona: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Galvenā adrese: www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
127,500.72 PLN
Līguma galīgā vērtība
127,500.72 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: IMS Innovative Medical Solutions Bernaczyk Nowak Sp. j.
Pasta adrese: ul. Piękna 55/1
Pilsēta: Poznań
Pasta indekss: 60-589
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.