Publications Office of the EU
Čehija-Pardubice: Ēku arhitektūras pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Pardubice: Ēku arhitektūras pakalpojumi

  • Publicēts
    08/12/2020
  • Termiņš
    02/02/2021
  • Piešķirts
    24/05/2021
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Pardubický kraj
Izpildes vieta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71221000 Ēku arhitektūras pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,467,200.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,043,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Pardubický kraj
Nacionālais reģistrācijas numurs: 70892822
Pasta adrese: Komenského náměstí 125
Pilsēta: Pardubice
NUTS kods CZ053
Pasta indekss: 532 11
Valsts: CZE
Kontaktpersona: Ing. Kateřina Drahovzalová
Galvenā adrese: http://www.pardubickykraj.cz/
Elektroniski:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
4,467,200.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
3,043,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Masák & Partner, s.r.o.
Pasta adrese: Rooseveltova 575/39
Pilsēta: Praha
Pasta indekss: 160 00
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.