Publications Office of the EU
Portugāle-Lisabona: Medicīnas speciālistu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugāle-Lisabona: Medicīnas speciālistu pakalpojumi

  • Piešķirts
    13/04/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Centro Hospitalar Universitário de Lisboa Norte, EPE
Izpildes vieta
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85121200 Medicīnas speciālistu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,778.64 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

REGULARIZAÇÃO DE MCDT'S NA ÁREA DE UROLOGIA - LITOTRÍCIA RELATIVOS A TERMOS DE RESPONSABILIDADE EMITIDOS PELO GGTR

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,778.64 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: CENTRO HOSPITALAR LISBOA OCIDENTAL, EPE
Pasta adrese:
Pilsēta: LISBOA
Pasta indekss:
Valsts: PRT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.