Publications Office of the EU
Albert-Schweitzer-Realschule un Pestalozzi Förderschule ģenerālremonts - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Albert-Schweitzer-Realschule un Pestalozzi Förderschule ģenerālremonts

  • Publicēts
    20/06/2025
  • Piešķirts
    14/07/2025
  • Termiņš
    05/08/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/08/2025
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45214200 Skolu ēku celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
693,774.75 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Kā daļa no Albert-Schweizer-Realschule skolas ēkas vispārējās renovācijas ir nepieciešami stiklošanas darbi, PFR fasādes (tērauda profila sistēma), ārdurvis (tērauda profila sistēma) būvniecības posmiem BA1 - BA 3. BA 1 PFR fasāde aptuveni 80 m2 PFR fasāde ar baldahīnu aptuveni 89 m2 sānu ieeja, ārējo durvju elementa daudzdaļīgs apšuvums aptuveni 7 m2 ārējo sienu/griestu apšuvums aptuveni 12 m2 tīra darbība aptuveni 40 m2 BA 2 PFR fasāde aptuveni 29 m2 ārējo durvju elementa daudzdaļīgs apšuvums aptuveni 8 m2 ārējo sienu/griestu apšuvums aptuveni 9 m2 BA 3 ārējo durvju elementa daudzdaļīgs apšuvums aptuveni 7 m2 ārējo durvju elementa daudzdaļīgs apm. 8 m2 ārējo durvju elementa viendaļīgs apm. 4 m2 ārējo sienu/griestu apšuvums aptuveni 12 m2 Izpildes periods Kopējais pasākums 07.05.2025 - 27.05.2030 Stiklošanas darbi, PFR fasāde, ārējās durvis (attiecas uz izmaiņām) BA 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 Turpmākie būvniecības posmi, visi darījumi pabeigti un apstiprināti BA 2: 2026. gada 20. novembrī - 2028. gada 16. jūnijā 3. BA: 29.05.2028 - 16.11.2029 Nav brīvu piešķīrumu!

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.subreport.de/E36867744
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.subreport.de/E22833613
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/08/2025 10:15
Piešķiršanas metode
Kritērijs: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Veids: price
Apraksts: 100 % Preis
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
693,774.75 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Pasta adrese:
Pilsēta: Bonn
Pasta indekss: 53119
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kaperich
Pasta indekss: 56767
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.