Publications Office of the EU
Framework agreement - Periodic cleaning assignments (new notice). - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Framework agreement - Periodic cleaning assignments (new notice).

  • Publicēts
    28/04/2026
  • Termiņš
    15/05/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/05/2026
  • Piešķirts
    18/06/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Tromsø kommune
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90900000 Tīrīšanas un sanitārijas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
26/54
Apraksts

Tromsø municipality invites tenderers to a competition for a framework agreement for periodic cleaning assignments. The contracting authority for this competition is Tromsø municipality. Tromsø municipality is Northern Norway's largest municipality with 75,000 inhabitants. The municipality has approx. 7,000 employees, divided between 86 units and services.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=88715&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=88715&GoTo=Tender
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/05/2026 12:01
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Tenderers shall fill in the price form. The total evaluation sum will form the basis of the evaluation. Further information is given in the price form. Documentation requirement: Tenderers must fill in annex 3 - price form. Evaluation: The contract will be awarded based on which tender has the lowest price.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: 4Service Eir Renhold AS
Pasta adrese:
Pilsēta: Oslo
Pasta indekss: 0667
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.