Publications Office of the EU
Bulgārija-Sofija: Medicīnas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Sofija: Medicīnas palīgmateriāli

  • Piešķirts
    05/06/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "ЦАРИЦА ЙОАННА-ИСУЛ" ЕАД
Izpildes vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
80,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
80,000.00 BGN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Предметът на поръчката е доставка на медицински изделия, подлежащи на частично реимбурсиране от НЗОК за Клиника по неврохирургия по изчерпани обособени позиции съгласно „Списък с медицински изделия по групи, които НЗОК заплаща в условията на болничната медицинска помощ, и стойността, до която НЗОК заплаща за всяка група, съставен по реда на чл. 13, ал. 2, т. 2, буква “а“ от Наредба № 10 от 2009 г. за условията, реда, механизма и критериите за заплащане от Националната здравноосигурителна каса на лекарствени продукти, медицински изделия и на диетични храни за специални медицински цели, договаряне на отстъпки и възстановяване на превишените средства при прилагане на механизъм, гарантиращ предвидимост и устойчивост на бюджета на НЗОК, в сила от 01 февруари 2023 г. (РД-НС-04-1/12.01.2023г.) ”СПИСЪКА”/ - Група 16, Подгрупи 16,1, 16,2 и 16,3.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
80,000.00
Līguma galīgā vērtība
80,000.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: КАРДИО МЕДИКАЛ ЕООД
Pasta adrese: бул.„Цар Борис III” №.23 ет.3 ап.офис 1
Pilsēta: гр. София
Pasta indekss: 1612
Valsts: BGR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.