Publications Office of the EU
Bulgārija-Botevgrad: Degvielas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Botevgrad: Degvielas

  • Publicēts
    10/12/2016
  • Termiņš
    16/01/2017
  • Atcelts
    11/02/2017
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Териториално поделение държавно ловно стопанство /ТПДЛС/ — „Витиня“ към Държавно предприятие — Северозападно държавно предприятие /ДПСЗДП/ — Враца
Izpildes vieta
NUTS code: BG412 София
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG412 София
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09100000 Degvielas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
550,000.00 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Доставка на гориво-смазочни материали и специални течности по списък за нуждите на земеделска, горска и друга техника на ДЛС „Витиня“ — франко ДЛС „Витиня“ за срок от 36 месеца.
Уникален номер на поръчката: 20161208bTOL7933402.
Позиция 1.
— Дизелово гориво — 210 000 литра;
— Газьол за отопление — 15 000 литра;
— Масло М 10 D — 6 000 литра;
— Масло 15 W 40 — 500 литра;
— Масло 10 W 40 — 500 литра;
— Масло двутактово — 500 литра;
— Масло хидравлично — 2 400 литра;
— Масло двигателно — 900 литра;
— Масло диференциално ЕР 90 — 650 литра;
— Антифриз — 1 000 литра;
— Спирачна течност — 150 литра;
— Течност за чистачки — 150 литра;
— Масло 75 W 90 — 60 литра;
— Греси — 200 кг.
Позиция 2.
— Бензин — 40 000 литра;
— Автогаз — 5 000 литра.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Териториално поделение държавно ловно стопанство /ТПДЛС/ — „Витиня“ към Държавно предприятие — „Северозападно държавно предприятие“ /ДПСЗДП/ — Враца
Nacionālais reģistrācijas numurs: 2016174760088
Pasta adrese: местност Витиня, п.к. № 7
Pilsēta: Ботевград
NUTS kods BG412
Pasta indekss: 2140
Valsts: BGR
Kontaktpersona: Тошко Петков
Galvenā adrese: www.szdp.bg
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/01/2017 12:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.