Publications Office of the EU
Liek s účinnou látkou laronidáza, 100U/ml con inf 5ml - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liek s účinnou látkou laronidáza, 100U/ml con inf 5ml

  • Publicēts
    16/10/2024
  • Termiņš
    20/11/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/11/2024
  • Piešķirts
    10/02/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33698300 Pepsīnvielas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
124,468.50 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
129,339.96 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
167-2024
Apraksts

Liek sa používa na liečbu pacientov s ochorením MPS I (mukopolysacharidóza I). Podáva sa na liečenie neneurologických prejavov tohto ochorenia. Liek je syntetický enzým nazývaný laronidáza. Dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri MPS I nedostatok.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://evo.isepvo.sk/evo/Pages/Privates/ZakazkaDetail.aspx?id=517647&orgId=9183
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://evo.isepvo.sk/evo/Pages/Privates/ZakazkaDetail.aspx?id=517647&orgId=9183
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/11/2024 09:00
Piešķiršanas metode
Najnižšia celková cena v EUR s DPH
Paredzamā vērtība
124,468.50 EUR
Līguma galīgā vērtība
129,339.96 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: MED - ART, spol. s r.o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Nitra
Pasta indekss: 94901
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.