Publications Office of the EU
Rumānija-Cluj-Napoca: Dabasgāze - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-Cluj-Napoca: Dabasgāze

  • Publicēts
    29/11/2017
  • Termiņš
    28/12/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/01/2018
  • Piešķirts
    25/01/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Cluj-Napoca
Izpildes vieta
NUTS code: RO113 Cluj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09123000 Dabasgāze
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,426,760.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,420,838.96 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Furnizare gaze naturale la locurile de consum eligibile, aflate in administrarea Directiei Generale Regionale a Finantelor Publice Cluj-Napoca, conform caietului de sarcini.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/01/2018 18:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
2,426,760.00 RON
Līguma galīgā vērtība
2,420,838.96 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: E.ON Energie România S.A.
Pasta adrese: Bulevardul Pandurilor nr. 42, et. 2
Pilsēta: Târgu Mureș
Pasta indekss: 540554
Valsts: ROU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.