Publications Office of the EU
Francija-Dunkirka: Ēku arhitektūras pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Dunkirka: Ēku arhitektūras pakalpojumi

  • Publicēts
    23/03/2020
  • Termiņš
    05/06/2020
  • Piešķirts
    14/09/2020
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Flandre Opale Habitat
Izpildes vieta
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71221000 Ēku arhitektūras pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
166,354.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
284,391.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Mission de maîtrise d'œuvre et BET pour le programme de restructuration en 39 logements de l'ancien EHPAD de la gorgue — rue Beaupré, et la construction d'une batterie de 07 garages.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://flandreopalehabitat.e-marchespublics.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
166,354.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
284,391.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Charrier Vincent
Pasta adrese: 12/14 rue Faidherbe
Pilsēta: Lille
Pasta indekss: 59800
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: HDM Inenierie SA
Pasta adrese: 20 rue Hubble
Pilsēta: Sainghin-en-Melantois
Pasta indekss: 59262
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: SAS Euro DB
Pasta adrese: 102 rue des Sequoias
Pilsēta: Lesquin
Pasta indekss: 59210
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.