Publications Office of the EU
Francija-Plaintel: Ēdnīcu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Plaintel: Ēdnīcu pakalpojumi

  • Piešķirts
    17/10/2016
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
EPSMS Les Mauriers
Izpildes vieta
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55510000 Ēdnīcu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
283,864.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2016 GC1
Apraksts

Restauration collective: fourniture et préparation de repas avec variante de fourniture et préparation de produits issus de l'agriculture biologique ou équivalents procédure adaptée en application de l'article 28 du décret n° 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
283,864.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: API restauration
Pasta adrese: Atlanparc — zone Kerluhern — bâtiment J — 1 rue Marie Curie
Pilsēta: Plescop
Pasta indekss: 56890
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.