Publications Office of the EU
Spānija-Comunidad Valenciana: Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Comunidad Valenciana: Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    30/09/2022
  • Termiņš
    19/01/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ayuntamiento de Villajoyosa
Izpildes vieta
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90919000 Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
921,503.44 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
5243/2021
Apraksts

Servicio de limpieza de edificios públicos, centros docentes e instalaciones deportivas.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.2061151/?
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
921,503.44 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.