Publications Office of the EU
Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län

  • Publicēts
    09/10/2025
  • Termiņš
    10/02/2026
  • Piešķirts
    25/06/2026
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Trafikverket Myndighet
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233139 Automaģistrāļu uzturēšanas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
276,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
221,520,000.00 SEK
Piedāvājuma atsauces numurs
KOM-414066
Apraksts

Basunderhåll väg på allmänna vägar i område Svenstavik, Jämtlands län. Total väglängd ca 956 km.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: framgår av förfrågningsunderlaget
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
276,000,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
221,520,000.00 SEK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Svevia AB (publ)
Pasta adrese:
Pilsēta: Stockholm
Pasta indekss: 10225
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Terranor AB (publ)
Pasta adrese:
Pilsēta: VÄXJÖ
Pasta indekss: 35246
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Peab Anläggning AB
Pasta adrese:
Pilsēta: SOLNA
Pasta indekss: 16928
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Infrakraft Drift & Underhåll Sverige AB
Pasta adrese:
Pilsēta: Sundsvall
Pasta indekss: 852 29
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.