Publications Office of the EU
Polietilēna maisiņu piegāde selektīvai dārza atkritumu un tekstilizstrādājumu savākšanai reģioni - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Polietilēna maisiņu piegāde selektīvai dārza atkritumu un tekstilizstrādājumu savākšanai reģioni

  • Publicēts
    16/10/2023
  • Termiņš
    30/10/2023
  • Piešķirts
    04/01/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Limburg.net
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BE224 Arr. Hasselt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
19640000 Polietilēna maisi un maisiņi atkritumiem
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
220,500.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
AK20_230913
Apraksts

Līguma priekšmets ir polietilēna maisiņu piegāde selektīvai dārza atkritumu un tekstilizstrādājumu savākšanai no durvīm līdz durvīm. Dārza atkritumi ir: zāle, kapļi un zaķi, haizivju apgriešanas, nezāles, augu atliekas, tīrīti ziedi, kritušās lapas un priedes adatas un citi nelieli dārza atkritumi. Tekstilmateriāli ir: apģērbs, gultas piederumi, virtuves un vannas istabas tekstilizstrādājumi, aizkari, galda apģērbi, rotaļlietu stiprinājumi, siksnas, sacīkšu, apavi u. c.
reģioni

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/30e6ae28-15de-4c99-be6c-05cdaf9f76d4/general
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/30e6ae28-15de-4c99-be6c-05cdaf9f76d4/general
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs: Prijs van de levering
Veids: price
Apraksts: 1. Prijs van de levering
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 2. Kwaliteit
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
220,500.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Katharina Knops
Pasta adrese:
Pilsēta: Mönchengladbach
Pasta indekss: 41179
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.