Publications Office of the EU
Francija-Allos: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Allos: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi

  • Publicēts
    18/09/2019
  • Termiņš
    04/11/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/11/2019
  • Piešķirts
    22/11/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Commune d'Allos
Izpildes vieta
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
900,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2019/01
Apraksts

Concerne le service de transport routier de voyageurs organisé pendant les saisons touristiques, et plus précisément il s'agit d'assurer un service quotidien de «navettes» entre les deux stations et le village d'allos, et ce pendant la saison de ski l'hiver et les 2 mois de la saison estivale, ainsi qu'un service de «navettes» dans le périmètre du village d'Allos et de ses écarts, et dans celui de la station de La Foux, uniquement l'hiver.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.marches-publics.info/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/11/2019 10:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
900,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Jag Haut Verdon Voyages
Pasta adrese: la Bourgade
Pilsēta: Colmars
Pasta indekss: 04370
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.