Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Oksforda: Enerģijas un saistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Apvienotā Karaliste-Oksforda: Enerģijas un saistītie pakalpojumi

  • Publicēts
    24/04/2019
  • Termiņš
    27/05/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/05/2019
  • Piešķirts
    20/09/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Oxford City Council
Izpildes vieta
NUTS code: UKJ14 Oxfordshire
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: UKJ14 Oxfordshire
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71314000 Enerģijas un saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
200,000.00 GBP
Piedāvājuma atsauces numurs
DN405353
Apraksts

Awarded — Oxford City Council (the ‘Council’) is seeking to award a contract for the provision of fixed installation electrical testing (the ‘Contract’). The Council is looking for an experienced skilled single provider to be appointed to the contract. The provider is expected to be registered with 1 of the following bodies:
— BSI,
— ELECSA,
— NAPIT,
— NICEIC.
All testing and inspection will be carried out to 18th Edition Wiring Regulations BS7671.
The initial contract term is for 3 years with an option to a further 2 year extension, up to a maximum of 5 years.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.procontract.due-north.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/05/2019 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
200,000.00 GBP
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SSE Enterprise Contracting Ltd
Pasta adrese: No 1 Forbury Place 43 Forbury Road
Pilsēta: Reading
Pasta indekss: RG1 3JH
Valsts: GBR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.