Publications Office of the EU
Vācija-Gīsene: Informācijas sistēmas un serveri - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Gīsene: Informācijas sistēmas un serveri

  • Publicēts
    24/12/2013
  • Termiņš
    07/02/2014
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Justus-Liebig-Universität Gießen
Izpildes vieta
NUTS code: DE72 Gießen
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48800000 Informācijas sistēmas un serveri
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
277,311.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
OV-2013-36-D31
Apraksts

Computer-Rechencluster für wissenschaftliche Rechnungen

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
CPV kods

48800000 - Informācijas sistēmas un serveri

30000000 - Biroja un skaitļošanas tehnika, aprīkojums un piederumi, izņemot mēbeles un programmatūru

30211000 - Lieldators

30210000 - Datu apstrādes iekārtas (aparatūra)

30200000 - Datoru iekārtas un piederumi

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
277,311.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.