Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Stoke-on-Trent: Veselības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Apvienotā Karaliste-Stoke-on-Trent: Veselības pakalpojumi

  • Publicēts
    17/08/2017
  • Termiņš
    15/09/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/09/2017
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
NHS Midlands and Lancashire CSU
Izpildes vieta
NUTS code: UKD4 Lancashire
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: UKD4 Lancashire
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85100000 Veselības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
8,959,135.00 GBP
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
L-16-25
Apraksts

NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group wishes to establish a Contract for the provision of Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and an AMD (Age Related Macular Degeneration) service(s) on behalf of NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group. MLCSU is managing this procurement process in accordance with the Public Contracts Regulations 2015 (the ‘Regulations’). This service tender is being procured under the OJEU Light Touch and Open procedure in line with the requirements of the National Health Service (Procurement, Patient Choice and Competition) (No 2) Regulations 2013. The services are being split into Lots with Lot 1 including Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and Lot 2 AMD (Age Related Macular Degeneration).

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: NHS Midlands and Lancashire CSU
Pasta adrese: Heron House, 120 Grove Road
Pilsēta: Stoke-on-Trent
NUTS kods UKD4
Pasta indekss: ST4 4LX
Valsts: GBR
Kontaktpersona: Paula Williams
Galvenā adrese: https://mlcsu.bravosolution.co.uk/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/09/2017 10:01
Pircēji
NHS West Lancashire
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.