Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Belfāsta: Ēku celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Apvienotā Karaliste-Belfāsta: Ēku celtniecības darbi

  • Publicēts
    19/04/2016
  • Termiņš
    13/05/2016
  • Piešķirts
    09/01/2017
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Clanmil Developments Ltd
Izpildes vieta
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: United Kingdom
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45211000 Daudzdzīvokļu ēku un individuālo māju celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,395,000.00 GBP
Piedāvājuma atsauces numurs
TEN/169
Apraksts

Provision of Land, Design and Build of Social Housing in Carrickfergus.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
2,395,000.00 GBP
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SAM Residential Homes Ltd
Pasta adrese: Newpark Industrial Estate, Greystone Road
Pilsēta: Antrim
Pasta indekss: BT41 2RU
Valsts: GBR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.