Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    17/02/2023
  • Termiņš
    14/03/2023
  • Piešķirts
    26/05/2023
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Uniwersytet Warszawski
Izpildes vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,900,000.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,827,150.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
POUZ-361/2/2023/DZP
Apraksts

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, wywozu i utylizacji odpadów komunalnych z obiektów Uniwersytetu Warszawskiego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik do SWZ, dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ezamowienia.gov.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,900,000.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
1,827,150.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: "BYŚ" Wojciech Byśkiniewicz
Pasta adrese: ul. Arkuszowa 43
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 01-934
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.