Publications Office of the EU
Nogulumu un pacēluma potenciāla izpēte Lemānas pilsētas teritorijā - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Nogulumu un pacēluma potenciāla izpēte Lemānas pilsētas teritorijā

  • Publicēts
    21/03/2024
  • Termiņš
    19/04/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/04/2024
  • Piešķirts
    18/07/2024
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Le Mans Métropole
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79311000 Aptaujas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
180,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
143,850.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2024_0035_PI_IP
Apraksts

Tas ir jautājums par pētījuma veikšanu, lai noteiktu Lemānas pilsētas nogulsnes un pacēluma potenciālu. Pacēlums ir svira, lai kontrolētu augsnes mākslīgumu (ZAN), piedalās zemes apdomībā un atbilst pilsētplānošanas un ilgtspējīgas metropoles mērķiem, kas jo īpaši aplūkoti Le Mans Métropole 2040 teritorijas projektā. posms: Ēkas analīze, neapstrādātā depozīta izgatavošana - 2 mēnešu periods (ieskaitot datu sagatavošanu) 2. posms: Pacēluma potenciāla izpēte pēc ēkas kategorijas un tipa — 4 mēnešu periods, 3. posms: Datu nosūtīšana – 2 mēnešu termiņš 4. posms: Pētījuma ziņojums — 2 mēnešu periods (5. posms): Pavadījums condominiums - Spread vairāk nekā 18 mēneši Līguma ilgums ir 32 mēneši. Šajā periodā ietilpst: Iepriekšminētie termiņi katram posmam — COTECH un COPIL turēšanas laiki — Validācijas laiki

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1437843
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1437843
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/04/2024 00:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Le prix n'est pas le seul critère d'attribution et tous les critères sont énoncés uniquement dans les documents du marché.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
180,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
143,850.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: UPFACTOR mandataire - UPFACTOR Architecture
Pasta adrese:
Pilsēta: Paris
Pasta indekss: 75002
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.