Publications Office of the EU
Vācija-Eschborn: Biroju mēbeles - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Eschborn: Biroju mēbeles

  • Publicēts
    11/02/2019
  • Termiņš
    11/03/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/03/2019
  • Piešķirts
    05/06/2019
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Izpildes vieta
NUTS code: Other or Not Specified
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39130000 Biroju mēbeles
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
6,540,730.52 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
9
Piedāvājuma atsauces numurs
7200067308
Apraksts

Gegenstand der vorliegenden Ausschreibung ist der Abschluss einer bzw. mehrerer Rahmenvereinbarung/en zur Lieferung von Büromöbeln, Möbeln für neue Arbeitswelten und angrenzenden Dienstleitungen zugunsten der Deutschen Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (giz) GmbH.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYYRYY6N
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/03/2019 12:05
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.