Publications Office of the EU
Somija-Tampere: Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Somija-Tampere: Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi

  • Publicēts
    02/12/2022
  • Termiņš
    30/12/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/01/2023
  • Piešķirts
    01/02/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Tuomi Logistiikka Oy
Izpildes vieta
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71600000 Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
450,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,250,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
5
Piedāvājuma atsauces numurs
403777/2022
Apraksts

Tarjouspyyntö koskee elintarvikkeiden, veden ja pintahygienianäytteiden analysoinnin laboratoriopalvelujen hankintaa Tampereen kaupungin eri yksiköiden, Tampereen Infra Oy:n ja Pirkanmaan Voimia Oy:n tarpeisiin. Palvelun tarkempi kuvaus ja ehdot on määritelty tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tarjouspalvelu.fi/tuomilogistiikka?id=423663&tpk=3d4675f2-17f9-4530-8ef6-9ef085bfe3f4
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/01/2023 12:29
Pircēji
Tampereen Infra Oy
Tampereen kaupunki
Pirkanmaan Voimia Oy
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.