Publications Office of the EU
Francija-Liona: Ceļu apgaismes ierīču uzstādīšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Liona: Ceļu apgaismes ierīču uzstādīšana

  • Publicēts
    10/04/2015
  • Termiņš
    18/05/2015
  • Piešķirts
    22/06/2015
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
DIR Centre Est SREI de Chambéry
Izpildes vieta
NUTS code: FRK27 Savoie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45316110 Ceļu apgaismes ierīču uzstādīšana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
779,958.80 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
dirce-pt-2015-siaix-eclairage
Apraksts

Rn 90 — tunnel du Siaix — rénovation de l'éclairage du tube routier.
L'Objet des travaux est le remplacement complet de l'installation d'éclairage en place depuis la mise en service de l'ouvrage (1990). Les travaux seront à réaliser de nuit, sous alternat de circulation.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: DREAL Rhône-Alpes — SAMIF/UMP
Pasta adrese: 5 place Jules Ferry
Pilsēta: Lyon Cedex 06
Pasta indekss: 69453
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
779,958.80 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SAS Enfrasys
Pasta adrese: 482 rue des Mercières
Pilsēta: Rillieux-la-Pape
Pasta indekss: 69140
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.