Publications Office of the EU
Francija-Parīze: Ainavu arhitektūras pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Parīze: Ainavu arhitektūras pakalpojumi

  • Publicēts
    22/08/2022
  • Termiņš
    03/10/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/10/2022
  • Piešķirts
    16/01/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Paris Habitat - OPH
Izpildes vieta
NUTS code: FR10 Île de France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR101 Paris
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71420000 Ainavu arhitektūras pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
600,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2021/269
Apraksts

La présente consultation a pour objet la conception d'aménagements végétaux, la fourniture des plantes, bacs et substrat, des sessions de sensibilisation autour du végétal, le suivi qualité de la prestation.
le présent contrat est un accord-cadre à bons de commande au sens de l'article R2162-2 du Code de la Commande publique. Le montant maximum annuel de commandes est fixé à 150 000,00 EUR HT
l'offre présentée par le candidat devra porter sur l'ensemble des prestations objet de l'accord-cadre

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://marches-publics.parishabitat.fr/accueil.htm
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/10/2022 00:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
600,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: JARDINS DE GALLY
Pasta adrese: Route du Vivier Aux Moines
Pilsēta: SAINT-NOM-LA-BRETECHE
Pasta indekss: 78860
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.