Publications Office of the EU
Elektrotehnikas un telekomunikāciju inženierijas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Elektrotehnikas un telekomunikāciju inženierijas darbi

  • Publicēts
    06/12/2023
  • Termiņš
    31/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/01/2024
  • Piešķirts
    08/05/2024
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Berufsschulverband Straubing-Bogen
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45311200 Elektroinstalācijas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
809,370.25 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
H23-0202-1-810
Apraksts

Vispārējās renovācijas ietvaros visa elektrotehnikas iekārta tiks pārbūvēta no transformatoru stacijas. Aptuveni sagaidāmas šādas masas: aptuveni 10,000 m kabelis ELT, aptuveni 8 000 m kabelis NT, aptuveni 300 gaismekļi, aptuveni 50 dūmu detektori, apm.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.meinauftrag.rib.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.meinauftrag.rib.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/01/2024 10:30
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts:
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
809,370.25 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Hörtensteiner Elektro GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Straubing
Pasta indekss: 94315
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.