Publications Office of the EU
Francija-Parīze: Virtuves aprīkojums - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Parīze: Virtuves aprīkojums

  • Publicēts
    03/01/2019
  • Termiņš
    30/01/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/01/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
GIP Resah
Izpildes vieta
NUTS code: FR France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR101 Paris
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39221000 Virtuves aprīkojums
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2019-023
Apraksts

Fourniture de solution d'équipement de conditionnement alimentaire par thermoscelleuses pour les bénéficiaires de la centrale d'achat du GIP Resah.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://plateforme.achat-hopital.com/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=2326&orgAcronyme=t5y
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/01/2019 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
4,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.