Publications Office of the EU
Horvātija-Zagreba: Medicīnas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Horvātija-Zagreba: Medicīnas palīgmateriāli

  • Publicēts
    08/05/2018
  • Termiņš
    25/05/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/05/2018
  • Piešķirts
    29/06/2018
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu
Izpildes vieta
NUTS code: HR Hrvatska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: HR Hrvatska
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
245,000.00 HRK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
250,750.00 HRK
Piedāvājuma atsauces numurs
NAB-MV-12/18
Apraksts

Vacutaineri i igle.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/05/2018 09:00
Izpildes vieta
CPV kods

33140000 - Medicīnas palīgmateriāli

24000000 - Ķīmiskie produkti

90700000 - Vides pakalpojumi

24900000 - Ķīmiskie produkti ar augstu tīrības pakāpi un dažādi ķīmiskie produkti

90000000 - Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi

33141000 - Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
245,000.00 HRK
Līguma galīgā vērtība
250,750.00 HRK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Hospitalija trgovina d.o.o.
Pasta adrese: Vojvodići 25
Pilsēta: Sveta Nedelja
Pasta indekss: 10431
Valsts: HRV
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.