Publications Office of the EU
Itāija-Bolcāno: Ielu tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Bolcāno: Ielu tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    14/12/2017
  • Termiņš
    19/01/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/01/2018
  • Piešķirts
    30/10/2018
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag
Izpildes vieta
NUTS code: ITH10 Bolzano-Bozen
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITH10 Bolzano-Bozen
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90611000 Ielu tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
724,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
706,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
(S-451/2017)
Apraksts

Dienst zum ordentlichen Reinigen von Straßen und Plätzen der Stadt Bozen AN SAmstagnachmittagen, Sonn- Und feiertagen (S-451/2017)

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.bandi-altoadige.it/index/index/locale/de_DE
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/01/2018 15:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
724,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
706,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Genossenschaftskonsortium Joti
Pasta adrese: Via della Visitazione 42
Pilsēta: Bolzano (BZ)
Pasta indekss: 39100
Valsts: ITA

Oficiālais nosaukums: Consorzio Joti Società Cooperativa Sociale
Pasta adrese: Via della Visitazione 42
Pilsēta: Bolzano (BZ)
Pasta indekss: 39100
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.