Publications Office of the EU
1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125

  • Publicēts
    28/03/2025
  • Termiņš
    26/05/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/05/2025
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gemeente Rotterdam
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45100000 Būvlaukuma sagatavošana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
6,625,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
1-W-28963-23
Apraksts

Het werk bestaat in hoofdzaak uit: het verrichten van grondwerk het aanleggen van asfaltverhardingen het aanleggen van betonplatenverhardingen het aanleggen van elementenverhardingen het aanleggen van een riolering; DIT en vrijvervalriool het aanbrengen van lijngoten het aanleggen van kabels voor elektra en data en mantelbuizen het aanbrengen en aansluiten van lichtmasten het aanleggen van een waterleiding het aanbrengen van een wand bestaande uit betonblokken voor depots het ontwerpen en aanleggen van een vloeistofdichte verharding met OBAS het bewerken en aanleggen van plantvakken en gras Saneringswerkzaamheden De bovenstaande opsomming van werkzaamheden zijn slechts een indicatie van de te verrichten werkzaamheden en alleen bedoeld om de interesse van potentiële Inschrijvers voor de onderhavige Opdracht te wekken. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opsomming. Zie voor een nadere technische omschrijving van de uit te voeren werkzaamheden het bij de aanbestedingsstukken gevoegde RAW-bestek. De waarde van door de Aanbesteder ter beschikking te stellen bouwstoffen bedraagt ongeveer € 600.000,- de omzetbelasting niet inbegrepen.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://s2c.mercell.com/today/143399
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://s2c.mercell.com/today/143399
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/05/2025 12:05
Piešķiršanas metode
Inschrijvingssom
Paredzamā vērtība
6,625,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.