Publications Office of the EU
Dostawy protez, zespoleń ortopedycznych i artroskopowych - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawy protez, zespoleń ortopedycznych i artroskopowych

  • Publicēts
    08/06/2026
  • Termiņš
    15/06/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/06/2026
  • Piešķirts
    08/07/2026
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33183200 Ortopēdiskās protēzes
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,596,473.35 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,085,042.80 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
12
Piedāvājuma atsauces numurs
52/ZP/2026
Apraksts

Dostawy protez, zespoleń ortopedycznych i artroskopowych zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ w podziale na 12 pakietów

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ezamowienia.gov.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://ezamowienia.gov.pl/
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/06/2026 09:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.